Dziewczyny,modelki,fotomodelki,hostessy,zdjęcia,fotki,top model,moda
Modelki, fotomodelki, randki, dziewczyny, zdjęcia, fotki, szybki serwer, hosting plików i zdjęć
Zaawansowane szukanie

MENU


POLECAMY

Ranking stron
Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.
TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
LOSOWE ZDJĘCIEprawie jak Kopciuszek:P
Galeria: CryOfLove
Rejestracja

Warunki rejestracji:
Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie zawsze jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy webmastera (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zobowiązujesz się nie pisać żadnych uwag obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby oraz udostępniać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster i administratorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster i administratorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Ten system wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z tego systemu. Adres e-mail jest wykorzystywany dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Użytkownik wypełniając formularz zgłoszeniowy i rejestrując konto, wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celach marketingowych i informacyjnych, w tym w szczególności wyraża zgodę na otrzymywanie komunikatów lub informacji od firmy Ikonsulting.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Bogusława 40, lub innych podmiotów (za wiedzą i wyraźnym przyzwoleniem Ikonsulting.pl Sp. z o.o.) oraz informacji dotyczących produktów lub usług Ikonsulting.pl Sp. z o.o. jak i innych podmiotów (za wiedzą i wyraźnym przyzwoleniem Ikonsulting.pl Sp. z o.o.). Zgoda ta dotyczy otrzymywania powyższych informacji lub komunikatów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poczty elektronicznej użytkownika podanego podczas rejestracji, w tym także w formie załącznika do poczty elektronicznej. Cofniecie tej zgody jest równoznaczne z żądaniem usunięcia konta wraz z całą jego zawartością.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

 ZDJĘCIE DNIA

odwzniejsza;P
odwzniejsza;P
według ilosci odsłon


POLECAMY